VIII Primaaprilisowe Zawody na Orientację 1 kwietnia 2006 - Lasek Osobowicki | ||||
| ||||
PUNKTACJA DRUŻYNOWA | ||||
1 |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
58 | ||
2 |
UKS SP 93 Wrocław |
54 | ||
3 |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
51 | ||
4 |
MLKS Echo Twardogóra |
43 | ||
5 |
SP 36 Wrocław |
41 | ||
6 |
UKS Trójka Oleśnica |
38 | ||
7 |
SP 96 Wrocław |
34 | ||
8 |
UKS Sokoły SP 83 Wrocław |
29 | ||
9 |
SP Oleszna |
28 | ||
10 |
SP 50 Wrocław |
27 | ||
11 |
UKS Iskra SP 26 Wrocław |
22 | ||
12 |
UKS SP 107 Wrocław |
21 | ||
13 |
SP Łagiewniki |
19 | ||
14 |
SP 21 Wrocław |
18 | ||
15 |
SP 20 Wrocław |
14 | ||
16 |
SP 76 Wrocław |
12 | ||
WKS Śląsk Wrocław |
12 | |||
18 |
Gimnazjum 15 Wrocław |
11 | ||
Gimnazjum Łagiewniki |
11 | |||
20 |
SP 82 Wrocław |
10 | ||
21 |
Gimnazjum Trzebnica |
7 | ||
22 |
ZS 1 Wrocław |
5 | ||
23 |
SP 12 Wrocław |
4 | ||
24 |
Gimnazjum 13 Wrocław |
2 | ||
25 |
Gimnazjum 29 Wrocław |
1 | ||
LO 14 Wrocław |
1 | |||
UKS Tukan Iwiny |
1 | |||
K-10 |
urodzone 1996 i młodsze | |||
1 |
Jastrzębska Justyna |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
12,46 |
12 |
2 |
Gacek Paulina |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
15,56 |
10 |
3 |
Przywara Kinga |
SP 96 Wrocław |
16,09 |
8 |
4 |
Rutowicz Patrycja |
SP Oleszna |
16,14 |
7 |
5 |
Wojciechowska Katarzyna |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
16,16 |
6 |
6 |
Łaskarzewska Katarzyna |
SP Oleszna |
16,27 |
5 |
7 |
Ciesiółka Kasia |
indywidualnie |
16,31 |
4 |
8 |
Cych Agnieszka |
MLKS Echo Twardogóra |
16,58 |
3 |
9 |
Mietek Joanna |
SP 36 Wrocław |
18,55 |
2 |
10 |
Bolojan Dorota |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
19,16 |
1 |
11 |
Chojnacka Marta |
UKS Trójka Oleśnica |
20,14 |
|
12 |
Sembratowicz Teresa |
SP 36 Wrocław |
21,18 |
|
13 |
Osowska Ewelina |
SP Łagiewniki |
21,21 |
|
14 |
Kucharek Daria |
SP Łagiewniki |
21,26 |
|
15 |
Plesińska Klaudia |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
21,31 |
|
16 |
Dębska Hanna |
UKS Iskra SP 26 Wrocław |
23,37 |
|
17 |
Antoszczak Karolina |
SP Łagiewniki |
24,34 |
|
18 |
Szczepańska Beata |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
28,15 |
|
19 |
Kazimierczak Marzena |
SP 96 Wrocław |
28,48 |
|
20 |
Marchewka Hanna |
SP 36 Wrocław |
31,19 |
|
21 |
Zamorska Anna |
SP 6 Oleśnica |
32,30 |
|
22 |
Leńska Karolina |
SP Łagiewniki |
35,56 |
|
23 |
Krawczyk Agnieszka |
SP 36 Wrocław |
39,29 |
|
24 |
Bardzińska Klaudia |
SP 36 Wrocław |
44,07 |
|
25 |
Niełacna Ewa |
SP Łagiewniki |
44,28 |
|
26 |
Koconka Milena |
UKS Trójka Oleśnica |
64,40 |
|
M-10 |
urodzeni 1996 i młodsi | |||
1 |
Tyl Michał |
SP 96 Wrocław |
11,38 |
12 |
2 |
Nowak Ryszard |
SP 36 Wrocław |
12,30 |
10 |
3 |
Tyniec Kuba |
SP Łagiewniki |
13,00 |
8 |
4 |
Hamerliński Kamil |
SP 96 Wrocław |
13,10 |
7 |
5 |
Puchta Michał |
UKS SP 107 Wrocław |
13,23 |
6 |
6 |
Dudek Bartek |
SP 50 Wrocław |
13,32 |
5 |
7 |
Drozd Michał |
SP 96 Wrocław |
13,45 |
4 |
8 |
Lebioda Przemek |
SP 96 Wrocław |
13,55 |
3 |
9 |
Cebrat Tomek |
indywidualnie |
13,58 |
2 |
10 |
Brzeziński Marcin |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
14,16 |
1 |
11 |
Wojtal Piotr |
SP 36 Wrocław |
14,27 |
|
12 |
Giemza Jakub |
SP Łagiewniki |
14,33 |
|
13 |
Wojciechowski Robert |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
15,46 |
|
14 |
Iwaszczyszyn Piotr |
UKS SP 107 Wrocław |
15,52 |
|
15 |
Rycerski Karol |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
15,54 |
|
16 |
Jaworski Łukasz |
SP 6 Oleśnica |
16,09 |
|
17 |
Brzeziński Mateusz |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
17,44 |
|
18 |
Jeleniewicz Arek |
SP 96 Wrocław |
17,59 |
|
19 |
Stroka Eryk |
SP Oleszna |
18,06 |
|
20 |
Zygmunt Marcin |
UKS SP 107 Wrocław |
18,10 |
|
21 |
Studenny S. |
SP 96 Wrocław |
18,50 |
|
22 |
Kubień Damian |
SP 36 Wrocław |
23,45 |
|
23 |
Jaworski Mateusz |
SP 6 Oleśnica |
23,49 |
|
24 |
Piskorowski Norbert |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
25,10 |
|
25 |
Stefaniak Oskar |
UKS Sokoły SP 83 Wrocław |
27,26 |
|
26 |
Hycki Filip |
SP 36 Wrocław |
29,50 |
|
27 |
Roczek Patryk |
SP 36 Wrocław |
34,25 |
|
28 |
Gieracki Dawid |
SP Oleszna |
35,13 |
|
29 |
Tyniec Maciej |
SP Łagiewniki |
65,12 |
|
K-11 |
urodzone 1995 | |||
1 |
Sarowska Aleksandra |
UKS SP 93 Wrocław |
24,22 |
12 |
2 |
Zawodnik Tola |
UKS Trójka Oleśnica |
24,52 |
10 |
3 |
Najdek Karolina |
SP Oleszna |
27,18 |
8 |
4 |
Górczyk Aleksandra |
SP 82 Wrocław |
27,45 |
7 |
5 |
Gros Natalia |
UKS SP 93 Wrocław |
29,12 |
6 |
6 |
Janik Iwona |
SP 36 Wrocław |
31,13 |
5 |
7 |
Pindur Magda |
SP 20 Wrocław |
32,52 |
4 |
8 |
Wiekiera Anna |
SP 36 Wrocław |
35,14 |
3 |
9 |
Flis Małgorzata |
SP 36 Wrocław |
38,46 |
2 |
10 |
Wiatrzyk Patrycja |
SP 36 Wrocław |
56,09 |
1 |
11 |
Knop Dominika |
SP 20 Wrocław |
61,40 |
|
12 |
Mokiejewska Hania |
SP 36 Wrocław |
63,55 |
|
13 |
Kustra Natalia |
SP 36 Wrocław |
64,03 |
|
14 |
Wick Patrycja |
SP Łagiewniki |
65,55 |
|
15 |
Woroniecka Karolina |
SP 36 Wrocław |
71,52 |
|
16 |
Aisz Weronika |
UKS SP 107 Wrocław |
83,37 |
|
17 |
Jędrzejczyk Dominika |
SP Oleszna |
85,24 |
|
Rudnicka Ewa |
SP Łagiewniki |
NKL |
brak 1,2,4,5,6 PK | |
M-11 |
urodzeni 1995 | |||
1 |
Grekow Jakub |
SP 76 Wrocław |
11,51 |
12 |
2 |
Dzioba Mateusz |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
12,43 |
10 |
3 |
Baura Bernard |
UKS SP 107 Wrocław |
16,43 |
8 |
4 |
Szmit Piotr |
SP 21 Wrocław |
18,50 |
7 |
5 |
Miciuk Rafał |
UKS SP 93 Wrocław |
20,44 |
6 |
6 |
Jagła Adrian |
SP 21 Wrocław |
22,38 |
5 |
7 |
Turek Dominik |
SP 21 Wrocław |
24,39 |
4 |
8 |
Podsiadły Mateusz |
SP 82 Wrocław |
24,48 |
3 |
9 |
Margol Michał |
SP 21 Wrocław |
26,33 |
2 |
10 |
Dmytrowicz Daniel |
UKS SP 93 Wrocław |
27,09 |
1 |
11 |
Szymański Kamil |
UKS SP 93 Wrocław |
29,06 |
|
12 |
Kubiak Marcin |
UKS SP 93 Wrocław |
29,33 |
|
13 |
Hadzik Michał |
SP 20 Wrocław |
30,50 |
|
14 |
Zborowski Michał |
UKS SP 107 Wrocław |
34,37 |
|
15 |
Wróbel Paweł |
SP 36 Wrocław |
34,45 |
|
16 |
Maluszczak Karol |
UKS SP 93 Wrocław |
35,14 |
|
17 |
Kosmalski Mateusz |
SP 36 Wrocław |
36,22 |
|
18 |
Ryś Wiktor |
SP Łagiewniki |
37,29 |
|
19 |
Czerwonka Kacper |
SP Łagiewniki |
40,05 |
|
20 |
Ciupa Ignacy |
SP Łagiewniki |
47,20 |
|
21 |
Makowski Adrian |
SP 20 Wrocław |
48,42 |
|
22 |
Maryniak Miłosz |
SP 36 Wrocław |
48,56 |
|
23 |
Tarnowski Kamil |
SP 36 Wrocław |
73,54 |
|
Chodorowski Mateusz |
SP Łagiewniki |
NKL |
brak 1-7 PK | |
Ciupik Michał |
UKS SP 93 Wrocław |
NKL |
brak 2-6 PK | |
Łanda Jakub |
SP 36 Wrocław |
NKL |
brak 4 PK | |
Bojanowicz Sebastian |
SP 20 Wrocław |
NKL |
brak 1 PK | |
Paliński Konrad |
SP 20 Wrocław |
NKL |
brak 1,3 PK | |
K-12 |
urodzone 1994 | |||
1 |
Stec Gabrysia |
SP 36 Wrocław |
13,28 |
12 |
2 |
Sierpina Ewa |
UKS Iskra SP 26 Wrocław |
13,47 |
10 |
3 |
Świtała Karolina |
SP Oleszna |
16,00 |
8 |
4 |
Wojciechowska Honorata |
UKS SP 107 Wrocław |
20,02 |
7 |
5 |
Łozowska Patrycja |
SP 50 Wrocław |
20,07 |
6 |
6 |
Giemza Martyna |
SP Łagiewniki |
20,14 |
5 |
7 |
Janik Zuzia |
SP 36 Wrocław |
20,29 |
4 |
8 |
Michalska Natalia |
SP 50 Wrocław |
20,30 |
3 |
9 |
Hajłasz Marta |
SP 36 Wrocław |
20,52 |
2 |
10 |
Dobies Klaudia |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
21,47 |
1 |
11 |
Konecka Kamila |
SP 36 Wrocław |
22,44 |
|
12 |
Gawlikowska Beata |
SP 6 Oleśnica |
23,56 |
|
13 |
Stolarek Agata |
SP 96 Wrocław |
26,16 |
|
14 |
Werk Marcelina |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
28,22 |
|
15 |
Soyta Magda |
SP 36 Wrocław |
34,14 |
|
16 |
Lukas Anna |
SP 96 Wrocław |
34,22 |
|
17 |
Ranoczek Paulina |
UKS SP 107 Wrocław |
36,43 |
|
18 |
Kowalik Karolina |
SP 96 Wrocław |
37,28 |
|
19 |
Sembratowicz Justyna |
SP 36 Wrocław |
38,47 |
|
20 |
Kura Asia |
UKS SP 107 Wrocław |
40,33 |
|
21 |
Szumigalska Marta |
UKS SP 107 Wrocław |
41,03 |
|
22 |
Rogozińska Ola |
SP 20 Wrocław |
41,11 |
|
23 |
Szczepaniak Karolina |
SP Oleszna |
41,13 |
|
24 |
Sobczak Kasia |
UKS SP 107 Wrocław |
42,22 |
|
25 |
Majewska Kasia |
SP 36 Wrocław |
44,57 |
|
26 |
Rybacka Marta |
UKS SP 107 Wrocław |
46,53 |
|
27 |
Korska Monika |
SP 96 Wrocław |
51,27 |
|
28 |
Talarczyk Katarzyna |
SP 36 Wrocław |
52,56 |
|
29 |
Ślęzak Gosia |
SP 20 Wrocław |
53,15 |
|
30 |
Adamczak Ewa |
SP 50 Wrocław |
56,35 |
|
31 |
Tomaśko Monika |
SP Łagiewniki |
59,34 |
|
32 |
Lech Daria |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
63,17 |
|
33 |
Torebko Ewelina |
SP 20 Wrocław |
64,42 |
|
34 |
Rusak Kamila |
SP 20 Wrocław |
72,36 |
|
35 |
Kamińska Ada |
SP Łagiewniki |
73,04 |
|
36 |
Majchrzak Natalia |
SP Łagiewniki |
81,29 |
|
Pachura Natalia |
SP 20 Wrocław |
NKL |
brak 1,8 PK | |
Ogonowska Marcelina |
MLKS Echo Twardogóra |
NKL |
brak 2,3,6,7 PK | |
M-12 |
urodzeni 1994 | |||
1 |
Rycerski Kamil |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
13,22 |
12 |
2 |
Szeląg Mateusz |
SP 20 Wrocław |
16,17 |
10 |
3 |
Sys Michał |
SP 50 Wrocław |
18,00 |
8 |
4 |
Matyjaszczyk Adam |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
18,06 |
7 |
5 |
Antoszczak Kacper |
SP Łagiewniki |
18,27 |
6 |
6 |
Rogala Mateusz |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
21,52 |
5 |
7 |
Kosiński Kamil |
SP 50 Wrocław |
21,57 |
4 |
8 |
Ostój Piotr |
UKS Sokoły SP 83 Wrocław |
22,26 |
3 |
9 |
Hrycyk Patryk |
UKS Sokoły SP 83 Wrocław |
23,45 |
2 |
10 |
Sobota Jakub |
SP 50 Wrocław |
23,59 |
1 |
11 |
Caliński Jaś |
SP 36 Wrocław |
24,56 |
|
12 |
Tarnowski Adrian |
SP 36 Wrocław |
26,45 |
|
13 |
Kopycki Mikołaj |
UKS SP 107 Wrocław |
27,50 |
|
14 |
Stolarczyk Adam |
SP 36 Wrocław |
28,18 |
|
15 |
Gołdyn Damian |
SP Łagiewniki |
31,43 |
|
16 |
Wiończyk Przemek |
UKS SP 93 Wrocław |
32,49 |
|
17 |
Dolata Mateusz |
SP 21 Wrocław |
33,08 |
|
18 |
Trzpis Łukasz |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
35,01 |
|
19 |
Jakubczyk Mateusz |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
36,10 |
|
20 |
Cieluk Adrian |
MLKS Echo Twardogóra |
41,22 |
|
21 |
Jurkiewicz Tomasz |
SP 36 Wrocław |
47,21 |
|
22 |
Iwaszczyszyn Joachim |
UKS SP 107 Wrocław |
49,18 |
|
23 |
Adamczak Sławek |
SP 50 Wrocław |
50,21 |
|
24 |
Koc Rafał |
SP 50 Wrocław |
51,31 |
|
25 |
Sobotkiewicz Radek |
SP 50 Wrocław |
55,33 |
|
26 |
Turek Łukasz |
SP 21 Wrocław |
62,15 |
|
27 |
Dajek Adam |
SP 96 Wrocław |
71,09 |
|
28 |
Włodarczyk Maciej |
SP 96 Wrocław |
79,09 |
|
Jakubowski Patryk |
SP Łagiewniki |
NKL |
brak 3,5,7,8 PK | |
Początek Maciej |
MLKS Echo Twardogóra |
NKL |
brak 1 PK | |
Szczepanik Michał |
MLKS Echo Twardogóra |
NKL |
brak 1 PK | |
Wiktor Alek |
SP 36 Wrocław |
NKL |
brak 2 PK | |
Krych Tomasz |
UKS SP 107 Wrocław |
NKL |
brak 1,2,4 PK | |
Ogorzałek Miłosz |
UKS SP 107 Wrocław |
NKL |
brak 2-5 PK | |
Sadowski Marek |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
NKL |
brak 1-3, 5,7,8 PK | |
K-14 |
urodzone 1992 - 1993 | |||
1 |
Kołodziej Paulina |
UKS SP 93 Wrocław |
17,59 |
12 |
2 |
Zielińska Paulina |
UKS SP 93 Wrocław |
18,49 |
10 |
3 |
Stefaniak Sandra |
UKS Sokoły SP 83 Wrocław |
19,08 |
8 |
4 |
Gawor Katarzyna |
UKS SP 93 Wrocław |
19,10 |
7 |
5 |
Molińska Aneta |
MLKS Echo Twardogóra |
19,30 |
6 |
6 |
Sikora Monika |
UKS Iskra SP 26 Wrocław |
20,22 |
5 |
7 |
Mulewicz Ewa |
UKS Sokoły SP 83 Wrocław |
20,26 |
4 |
8 |
Studzińska Paulina |
MLKS Echo Twardogóra |
21,48 |
3 |
9 |
Dańko Ewelina |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
22,10 |
2 |
10 |
Kierczak Agnieszka |
Gimnazjum 29 Wrocław |
23,07 |
1 |
11 |
Puchta Aleksandra |
UKS SP 107 Wrocław |
24,27 |
|
12 |
Kołodziej Ola |
UKS SP 93 Wrocław |
25,27 |
|
13 |
Gmerek Ola |
UKS SP 93 Wrocław |
28,02 |
|
14 |
Łaskarzewska Aleksandra |
Gimnazjum Łagiewniki |
28,55 |
|
15 |
Nawrocka Karolina |
UKS SP 107 Wrocław |
29,23 |
|
16 |
Pipczyńska Ewelina |
Gimnazjum Łagiewniki |
29,29 |
|
17 |
Zdanowicz Renata |
SP 20 Wrocław |
31,02 |
|
18 |
Hrycyk Mariola |
75 WDH Wrocław |
31,28 |
|
19 |
Zalewska Sylwia |
Gimnazjum 29 Wrocław |
31,45 |
|
20 |
Wancerz Edyta |
UKS Sokoły SP 83 Wrocław |
31,47 |
|
21 |
Adamska Karolina |
SP Łagiewniki |
33,50 |
|
22 |
Dulik Paulina |
UKS Trójka Oleśnica |
35,24 |
|
23 |
Iwaszczyszyn Weronika |
UKS SP 107 Wrocław |
36,38 |
|
24 |
Jankowska Marta |
75 WDH Wrocław |
39,21 |
|
25 |
Lewkot Monika |
Gimnazjum 1 Wrocław |
39,39 |
|
26 |
Puchta Joanna |
UKS SP 107 Wrocław |
41,21 |
|
27 |
Giblak Ewa |
SP Oleszna |
41,27 |
|
28 |
Konopnicka Hanna |
UKS Trójka Oleśnica |
41,28 |
|
29 |
Ocetkiewicz Karolina |
SP 36 Wrocław |
41,50 |
|
30 |
Sawicka Dorota |
UKS Trójka Oleśnica |
42,14 |
|
31 |
Olszowy Maja |
UKS Iskra SP 26 Wrocław |
42,51 |
|
32 |
Kuriata Alicja |
Gimnazjum Łagiewniki |
42,59 |
|
33 |
Krzak Aleksandra |
SP 36 Wrocław |
43,21 |
|
34 |
Twardowska Natalia |
Gimnazjum Łagiewniki |
43,34 |
|
35 |
Wilk Andrea |
SP Łagiewniki |
44,26 |
|
36 |
Paluch Żaneta |
Gimnazjum 15 Wrocław |
45,35 |
|
37 |
Wierzbicka Katarzyna |
SP Oleszna |
46,04 |
|
38 |
Smorąg Magda |
Gimnazjum 15 Wrocław |
46,54 |
|
39 |
Nawrocka Iza |
UKS SP 107 Wrocław |
49,26 |
|
40 |
Wiśniewska Paulina |
Gimnazjum 1 Wrocław |
50,06 |
|
41 |
Podróżna Magda |
Gimnazjum 13 Wrocław |
50,09 |
|
42 |
Gierlach Anna |
UKS Trójka Oleśnica |
52,18 |
|
43 |
Wojtyna Monika |
UKS Trójka Oleśnica |
56,33 |
|
44 |
Bienias Anna |
75 WDH Wrocław |
57,14 |
|
45 |
Jeleniewcz Żaneta |
Gimnazjum 13 Wrocław |
58,06 |
|
46 |
Wojtal Basia |
SP 36 Wrocław |
67,27 |
|
47 |
Gębus Monika |
UKS Trójka Oleśnica |
72,31 |
|
48 |
Bohajczuk Izabela |
SP Oleszna |
87,52 |
|
49 |
Kita Karolina |
SP Oleszna |
105,53 |
|
Zygmunt Joanna |
UKS SP 107 Wrocław |
NKL |
brak 1 PK | |
Krawczyk Dagmara |
SP Łagiewniki |
NKL |
brak 2 PK | |
Radomska Aleksandra |
UKS SP 93 Wrocław |
NKL |
brak 5,6,7,9 PK | |
M-14 |
urodzeni 1992 - 1993 | |||
1 |
Lubak Mariusz |
UKS Sokoły SP 83 Wrocław |
15,53 |
12 |
2 |
Studziński Adrian |
MLKS Echo Twardogóra |
16,16 |
10 |
3 |
Gąsior Krzysztof |
MLKS Echo Twardogóra |
16,21 |
8 |
4 |
Piasecki Bartosz |
Gimnazjum Trzebnica |
16,50 |
7 |
5 |
Kucharski Łukasz |
MLKS Echo Twardogóra |
17,52 |
6 |
6 |
Janiak Dawid |
MLKS Echo Twardogóra |
18,14 |
5 |
7 |
Kozłowski Mateusz |
SP 12 Wrocław |
18,33 |
4 |
8 |
Bancerz Igor |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
20,51 |
3 |
9 |
Bandas Dawid |
MLKS Echo Twardogóra |
22,05 |
2 |
10 |
Pochopień Marek |
UKS Trójka Oleśnica |
22,31 |
1 |
11 |
Żylak Nikodem |
MLKS Echo Twardogóra |
22,47 |
|
12 |
Wysocki Marcin |
SP 82 Wrocław |
23,25 |
|
13 |
Kędziora Daniel |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
24,11 |
|
14 |
Matyja Tadeusz |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
24,18 |
|
15 |
Widomski Adam |
SP 96 Wrocław |
25,26 |
|
16 |
Lib Tomasz |
SP Łagiewniki |
27,01 |
|
17 |
Garyga Witek |
UKS Iskra SP 26 Wrocław |
28,58 |
|
18 |
Ćwik Kacper |
SP 36 Wrocław |
29,38 |
|
19 |
Ryś Oskar |
Gimnazjum Łagiewniki |
31,04 |
|
20 |
Maik Mateusz |
SP 20 Wrocław |
32,39 |
|
21 |
Szubka Adam |
UKS SP 93 Wrocław |
32,57 |
|
22 |
Pindur Rafał |
SP 20 Wrocław |
35,36 |
|
23 |
Jaworski Krystian |
SP 20 Wrocław |
39,23 |
|
24 |
Juraszek Grzegorz |
SP Łagiewniki |
39,38 |
|
25 |
Szymczak Jakub |
UKS SP 107 Wrocław |
40,32 |
|
26 |
Granek Arek |
SP Łagiewniki |
41,16 |
|
27 |
Borowski Marcin |
SP 36 Wrocław |
47,49 |
|
28 |
Kominiak Stanisław |
UKS SP 107 Wrocław |
50,32 |
|
29 |
Skałecki Michał |
UKS SP 107 Wrocław |
52,43 |
|
30 |
Guściora Sebastian |
SP Oleszna |
57,48 |
|
31 |
Miziński Tomek |
SP 20 Wrocław |
59,41 |
|
32 |
Krzyszczuk Grzegorz |
SP Oleszna |
63,39 |
|
33 |
Hutt Maciej |
SP 36 Wrocław |
76,07 |
|
Skonieczka Bartek |
Gimnazjum 15 Wrocław |
NKL |
brak 7 PK | |
Tyniec Marcin |
SP Łagiewniki |
NKL |
brak 7,8,9 PK | |
Skoczeń Sebastian |
SP 36 Wrocław |
NKL |
brak 2,7,8,9 PK | |
Krysztofiak Piotr |
UKS Sokoły SP 83 Wrocław |
NKL |
brak 2,3 PK | |
PK |
Rycombel Tomek |
UKS Iskra SP 26 Wrocław |
37,54 |
|
K-18 |
urodzone 1988 - 1991 | |||
1 |
Wiśniewska Hanna |
WKS Śląsk Wrocław |
17,59 |
12 |
2 |
Koconka Anna |
UKS Trójka Oleśnica |
19,00 |
10 |
3 |
Lisztwan Kamila |
Gimnazjum 15 Wrocław |
22,19 |
8 |
4 |
Krasińska Małgorzata |
UKS Iskra SP 26 Wrocław |
24,58 |
7 |
5 |
Bryk Magdalena |
UKS Trójka Oleśnica |
25,47 |
6 |
6 |
Wrzesińska Agnieszka |
ZS 1 Wrocław |
28,00 |
5 |
7 |
Bagniuk Marta |
UKS Trójka Oleśnica |
28,14 |
4 |
8 |
Swobodianok Patrycja |
Gimnazjum 15 Wrocław |
28,59 |
3 |
9 |
Szachniewicz Sylwia |
Gimnazjum Łagiewniki |
29,46 |
2 |
10 |
Jurkiewicz Małgorzata |
LO 14 Wrocław |
34,21 |
1 |
11 |
Jurkiewicz Aleksandra |
Gimnazjum 14 Wrocław |
35,32 |
|
12 |
Bałacińska Magdalena |
UKS Iskra SP 26 Wrocław |
36,09 |
|
13 |
Kurowska Justyna |
Gimnazjum 15 Wrocław |
37,06 |
|
14 |
Lubak Kamila |
UKS Sokoły SP 83 Wrocław |
37,25 |
|
15 |
Cieślińska Kasia |
Gimnazjum 15 Wrocław |
44,07 |
|
16 |
Wojtala Aleksandra |
Gimnazjum 1 Wrocław |
47,14 |
|
17 |
Wojczuk Marta |
Gimnazjum 1 Wrocław |
49,06 |
|
18 |
Kądziołka Kasia |
Gimnazjum 1 Wrocław |
49,36 |
|
19 |
Hołowczuk Joanna |
Gimnazjum Łagiewniki |
49,47 |
|
20 |
Warzecha Katarzyna |
UKS Trójka Oleśnica |
51,37 |
|
21 |
Ostasiuk Karolina |
Gimnazjum 15 Wrocław |
54,06 |
|
22 |
Klimowicz Adrianna |
Gimnazjum 1 Wrocław |
55,23 |
|
23 |
Wójcik Justyna |
Gimnazjum 1 Wrocław |
57,15 |
|
24 |
Paździor Sandra |
Gimnazjum 1 Wrocław |
59,14 |
|
25 |
Spisak Oliwia |
Gimnazjum 1 Wrocław |
63,16 |
|
26 |
Halusiak Dorota |
Gimnazjum 1 Wrocław |
110,23 |
|
Kędziora Katarzyna |
Gimnazjum 13 Wrocław |
NKL |
brak 7,9-11 PK | |
Kałużna Agata |
Gimnazjum 13 Wrocław |
NKL |
brak 2,3,5-10 PK | |
Sierpina Weronika |
UKS Iskra SP 26 Wrocław |
NKL |
brak 7 PK | |
M-18 |
urodzeni 1988 - 1991 | |||
1 |
Szafrański Kamil |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
19,28 |
12 |
2 |
Dzioba Jakub |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
21,51 |
10 |
3 |
Mostek Łukasz |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
22,12 |
8 |
4 |
Kowalski Kordian |
UKS Trójka Oleśnica |
22,52 |
7 |
5 |
Ciupa Mateusz |
Gimnazjum Łagiewniki |
24,38 |
6 |
6 |
Zieliński Krystian |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
24,41 |
5 |
7 |
Matyja Rafał |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
26,10 |
4 |
8 |
Budkiewicz Mariusz |
Gimnazjum Łagiewniki |
28,12 |
3 |
9 |
Ostańkowicz Jurand |
Gimnazjum 13 Wrocław |
28,42 |
2 |
10 |
Pachnik Wojciech |
UKS Tukan Iwiny |
29,13 |
1 |
11 |
Strumecki Michał |
UKS Trójka Oleśnica |
31,00 |
|
12 |
Wyszyński Oskar |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
31,04 |
|
13 |
Mielcarek Hubert |
ZS 1 Wrocław |
35,23 |
|
14 |
Stępnik Wiktor |
Gimnazjum Łagiewniki |
36,35 |
|
15 |
Kokoszka Paweł |
MKS Paulinum Jelenia Góra |
37,30 |
|
16 |
Góra Radek |
Gimnazjum 1 Wrocław |
37,34 |
|
17 |
Kodybko Maciej |
Gimnazjum 13 Wrocław |
37,50 |
|
18 |
Krauze Marcin |
Gimnazjum 13 Wrocław |
41,51 |
|
19 |
Wojczuk Adrian |
Gimnazjum 13 Wrocław |
42,50 |
|
20 |
Osiński Adrian |
Gimnazjum 15 Wrocław |
44,19 |
|
21 |
Eisler Sebastian |
Gimnazjum Łagiewniki |
46,00 |
|
22 |
Rot Marcin |
Gimnazjum 1 Wrocław |
46,11 |
|
23 |
Diduch Paweł |
Gimnazjum 15 Wrocław |
50,03 |
|
24 |
Kamiński Sebastian |
Gimnazjum 15 Wrocław |
53,29 |
|
25 |
Patos Marcin |
Gimnazjum 15 Wrocław |
64,21 |
|
26 |
Rynk Łukasz |
ZS 1 Wrocław |
66,35 |
|
K-21 |
urodzone 1972 - 1987 | |||
1 |
Włodarczyk Anna |
KS Artemis Wrocław |
27,47 |
|
2 |
Karwatka Agata |
WKS Śląsk Wrocław |
27,56 |
|
3 |
Banakiewicz Ola |
75 WDH Wrocław |
31,22 |
|
4 |
Rycerska Marzena |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
35,36 |
|
Rutowicz Katarzyna |
SP Oleszna |
NKL |
brak 13,15 PK | |
M-21 |
urodzeni 1972 - 1987 | |||
1 |
Kowalski Wojciech |
WKS Śląsk Wrocław |
15,58 |
|
2 |
Dwojak Wojciech |
WKS Śląsk Wrocław |
16,17 |
|
3 |
Krasulak Daniel |
WKS Śląsk Wrocław |
16,43 |
|
4 |
Piller Sebastian |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
19,52 |
|
5 |
Golinowski Paweł |
indywidualnie |
21,11 |
|
6 |
Zborowski Krzysztof |
KS Burza Wrocław |
21,50 |
|
7 |
Libner Wojciech |
KS Burza Wrocław |
23,54 |
|
8 |
Posłuszny Paweł |
AWF Wrocław |
25,49 |
|
9 |
Ganczarek Adam |
UKS Sokoły SP 83 Wrocław |
32,53 |
|
10 |
Baryła-Urban Piotr |
UKS Sokoły SP 83 Wrocław |
34,40 |
|
11 |
Śnieżawski Bartosz |
Gimnazjum 15 Wrocław |
35,29 |
|
Krafczyk Rafał |
WKS Śląsk Wrocław |
NKL |
brak 1,8-13 PK | |
K-35 |
urodzone 1971 i wcześniej | |||
1 |
Wiśniewska Beata |
KS Burza Wrocław |
40,26 |
|
2 |
Traum Barbara |
WKS Śląsk Wrocław |
44,42 |
|
3 |
Karwatka Eliza |
indywidualnie |
46,30 |
|
4 |
Grzegorczyk Joanna |
KS Burza Wrocław |
48,15 |
|
5 |
Iwaszczyszyn Anna |
KS Burza Wrocław |
64,54 |
|
6 |
Gajos Edyta |
KS Burza Wrocław |
71,57 |
|
Pachnik Renata |
UKS Tukan Iwiny |
NKL |
brak 1, 9-20 PK | |
M-35 |
urodzeni 1971 i wcześniej | |||
1 |
Cych Piotr |
MLKS Echo Twardogóra |
17,42 |
|
2 |
Rycerski Bogdan |
UKS Gwiazdeczki Świętoszów |
18,13 |
|
3 |
Pachnik Dariusz |
UKS Tukan Iwiny |
22,35 |
|
4 |
Grekow Sławko |
indywidualnie |
23,05 |
|
5 |
Wiśniewski Sylwester |
KS Burza Wrocław |
24,28 |
|
6 |
Traum Arnold |
indywidualnie |
31,18 |
|
7 |
Poloczek Marek |
KS Artemis Wrocław |
31,33 |
|
8 |
Iwaszczyszyn Lesław |
KS Burza Wrocław |
32,48 |
|
9 |
Głód Janusz |
WKS Śląsk Wrocław |
45,09 |
|
PK |
Widziewicz Remigiusz |
WKS Śląsk Wrocław |
17,55 |
|
Wystartowało 353 osoby, w tym 175 kobiet i 178 mężczyzn. | ||||
Sędzia Główny - Joanna Sobczyńska |